Новини

Новини
Вересень 29, 2017

"Суховій-3" - компактна установка осушування й очистки атмосферного повітря

У вересні компанія GlobeCore продовжила серійний випуск установки «Суховій-3».

«Суховій-3» призначений для сушіння та очищення від механічних домішок атмосферного повітря, що використовується для продування баків силових трансформаторів. Обладнання дозволяє запобігти зволоженню електричної ізоляції трансформатора при розгерметизації його активної частини. Від попередньої моделі «Суховій-3» відрізняється більш компактними розмірами, що полегшує транспортування та підвищує зручність використання при монтажі, обслуговуванні та ремонті електричних апаратів.

Технічні характеристики установки «Суховій-3»


Новини
Вересень 4, 2017

У Гані розпочав роботу бітумний комплекс УВБ-10ПК

У другій половині серпня в місті Аккра (Гана) співробітниками компанії GlobeCore були завершені роботи з пуску і налагодження бітумного комплексу типу УВБ-10ПК. Також проводилося навчання обслуговуючого персоналу.

Бітумний комплекс УВБ-10ПК – це універсальне рішення для підприємств, які займаються ремонтом і будівництвом автомобільних доріг. Він забезпечує вирішення низки важливих завдань:

 • прийом бітуму;
 • підготовка бітуму до подальшої роботи;
 • виробництво всіх типів бітумних емульсій;
 • зберігання та видачу...

Новини
Серпень 24, 2017

Установка регенерації трансформаторних масел СММ-2Р запущена в Іспанії

16 серпня 2017 року місті Севілья (Іспанія) був проведений запуск установки типу СММ-2Р, призначеної для регенерації трансформаторних масел.

Установка складається з:

 • каркаса;
 • буферної ємності для дозаправки маслом і зливу відходів;
 • шафи електрокерування;
 • фільтрів;
 • насосів для закачування і перекачування масла;
 • регенераційних колон;
 • вакуумного насоса;
 • проміжної і змішувальної ємності;
 • маслозбірника.

Обладнання може працювати в режимах автономної регенерації трансформаторного масла,...


Новини
Липень 11, 2017

Ми в пресі: стаття про апарати вихрового шару в журналі «Водопостачання та водовідведення»

У другому номері всеукраїнського науково-практичного журналу «Водопостачання та водовідведення» за 2017 рік вийшла стаття під назвою «Електромагнітні апарати з вихровим шаром в процесах реагентного очищення гальваностоків від важких металів».

У ній розглядається очищення стічних вод гальванічних виробництв від важких металів (залізо, мідь, нікель, шестивалентний хром) за допомогою електромагнітних апаратів з вихровим шаром. Наведені результати випробувань, які були отримані з допомогою апарату АВС-100 виробництва компанії GlobeCore.

Читати


Новини
Червень 8, 2017

Булавайо стало черговим місцем проведення презентацій обладнання GlobeCore

Майже рік тому компанією GlobeCore були організовані презентації власного обладнання в Зімбабве (м Хараре).

На жаль, не всі зацікавлені представники промисловості цієї країни змогли ввідвідати захід. Тому було прийнято рішення провести ряд нових презентацій. На цей раз вони відбулися 21-31 травня в другому за величиною місті Зімбабве – Булавайо.

В ході презентацій представником нашої компанії були висвітлені наступні питання:

 • регенерація електроізоляційних масел;
 • регенерація змащувальних масел;

Новини
Червень 4, 2017

Установка CMM-4/7 запущена в Гельсінкі

31 травня цього року фахівці компанії GlobeCore успішно завершили пуско-налагоджувальні роботи в м. Гельсінкі (Фінляндія).

Відтепер там буде експлуатуватися установка типу CMM-4/7. Дане обладнання призначене для очищення від механічних домішок, води і газів електроізоляційних масел з в’язкістю не більше 70 сСт при температурі 50ºС. Установка може використовуватися при експлуатації, монтажі і ремонті різного маслонаповненого високовольтного обладнання. Першим був обслужений силовий трансформатор потужністю 400 МВА.

Основною перевагою...


Новини
Травень 8, 2017

В Еквадорі відбувся семінар-презентація компанії GlobeCore

3-4 травня 2017 року в м. Кіто (Еквадор) відбувся семінар-презентація компанії GlobeCore на тему очищення і регенерації трансформаторних масел.

У заході брали участь представники компаній, що спеціалізуються на здійсненні діяльності в сфері електроенергетики таких країн, як Еквадор, Перу, Болівія, Аргентина, Колумбія, Коста-Ріка, Сальвадор і ін.

У перший день учасникам була проведена загальна презентація нашої компанії. Після цього демонструвалася робота в реальних умовах регенераційної установки типу СMM-12P....


Новини
Квітень 30, 2017

Установка СММ-0,6 готова до обслуговування трансформаторів Саудівської Аравії

З 23 по 27 квітня співробітники компанії GlobeCore перебували в м. Джидда (Саудівська Аравія).

Мета поїздки полягала у виконанні робіт по налагодженню і пуску в експлуатацію установки типу СММ-0,6. Дане обладнання дозволяє проводити очистку електроізоляційних масел від механічних домішок, води і газів.

Запущена установка являє собою закритий збірний контейнер, в якому розміщені всі вузли і агрегати. Контейнер встановлений на одноосьовому причепі. У бічних стінках контейнера передбачені відкидні двері, а з...


Новини
Січень 20, 2017

Установка УВМ-10-10 запущена в м. Асьют (Єгипет)

З 11 по 13 січня 2017 року співробітники компанії GlobeCore перебували в м. Асьют (Єгипет).

Там проводилися роботи по запуску та налагодженню роботи установки типу УВМ-10-10, яка буде обслуговувати силові трансформатори потужної місцевої підстанції. Дане обладнання дозволяє проводити очистку електроізоляційних масел від механічних домішок, води і газів, а також вакуумувати силові трансформатори.

Установка може працювати в одному з наступних режимів:

 • дегазація масла;
 • нагрів трансформатора;
 • вакуумирование...

Новини
Січень 16, 2017

GlobeCore співпрацює з представниками електроенергетичної галузі США

Компанія GlobeCore завжди намагається брати участь у різних проектах, спрямованих на заміщення традиційних джерел енергії альтернативними.

У перелік послуг, які GlobeCore надає своїм клієнтам, входить як продаж обладнання для очищення ізоляційних масел та обслуговування силових трансформаторів вітряних електростанцій, так і його оренда.

Саме другою опцією скористалася одна з американський електроенергетичних компаній для обслуговування трансформаторів вітряних електростанцій в штаті Віргінія.

В рамках підписаного договору компанія GlobeCore...


Новини
Листопад 18, 2016

Ольденбург. Презентація для гостей з Ефіопії

14 листопада 2016 року в Ольденбурзі компанією GlobeCore була проведена презентація для гостей з Ефіопії.

В ході презентації було обговорено особливості обладнання, призначеного для очищення мінеральних масел і обслуговування силових трансформаторів, а також проводилася демонстрація роботи маслоочисних установок на базі Міжнародного тренінгового центру GlobeCore.

Особливу увагу представників Ефіопії привернули технології регенерації, що використовуються в установках типу СММ-Р і УВР. У першому випадку обладнання застосовується для повного...


Новини
Листопад 6, 2016

GlobeCore на Міжнародній конференції по бітумним технологіям у Шрі-Ланці

З 1 по 3 листопада 2016 року представники компанії GlobeCore брали участь у 8-й Міжнародній конференції «Bitumen & Asphalt conference & Exhibition», що проходила в Шрі-Ланці.

Пропонуємо Вашій увазі невеликий фотозвіт з цієї конференції.

...

Новини
Жовтень 8, 2016

Компанія GlobeCore взяла участь в міжнародній виставці WETEX 2016

З 4 по 6 жовтня 2016 року в м. Дубай (ОАЕ) відбулася 18-та міжнародна виставка WETEX 2016, організована Dubai Electricity and Water Authority (DEWA).

Цього року WETEX зібрала понад 1500 учасників (700 компаній) з більш ніж 40 країн світу. Тематика виставки охоплює відразу кілька базових напрямків: технології обробки води, енергетичні технології та охорона навколишнього середовища. WETEX дозволяє її учасникам розширити ринки продажів енергетичного обладнання, представити останні розробки,...


Новини
Жовтень 8, 2016

В Італії запущена установка типу СММ-0,6

5 жовтня 2016 року працівниками компанії GlobeCore був проведений черговий запуск нового обладнання.

На цей раз він відбувався в м Карпенедоло (провінція Брешіа, Італія). В експлуатацію введена мобільна установка типу СММ-0,6. Її призначенням є очищення від механічних домішок та сушка під вакуумом трансформаторних масел. Вхідний продукт повинен мати в’язкість, що не перевищує 70 сСт при температурі 50 °С. Якісне очищення трансформаторних масел досягається за рахунок їх багаторазового проходження через блок фільтрів,...


Новини
Жовтень 6, 2016

Представники GlobeCore виступили з презентацією обладнання в Омані

3 жовтня 2016 року в м. Маскат компанією RAY International Group було проведено семінар, на якому обговорювалися актуальні проблеми нафтогазової промисловості Оману.

У ньому взяли участь представники Німеччини і Норвегії, керівники підприємств нафтогазової промисловості, а також підприємств, що займаються передачею і розподілом електроенергії. Всього семінар зібрав близько 50 учасників.

Не втратили можливості виступити з презентацією і представники компанії GlobeCore. Нагадаємо, що GlobeCore виробляє обладнання, призначене для...


Новини
Серпень 30, 2016

Успішний запуск установки СММ-12R в Еквадорі

У кінці серпня цього року співробітники нашої компанії побували в м Кіто (Еквадор), де провели запуск установки СММ-12R.

Повноцінному введенню в експлуатацію передував тестовий запуск, під час якого вдалося домогтися значення тангенса кута діелектричних втрат трансформаторного масла 0,7% при 90ºС (початкове значення – 11%), а також збільшити напругу пробою до 80 кВ.

Основною відмінною особливістю установок типу СММ-12R є можливість цілодобової регенерації трансформаторних масел без вимушених пауз на реактивацію сорбенту....


Новини
Серпень 17, 2016

Трансформатори канадських вітряних електростанцій обслуговуються за допомогою обладнання GlobeCore

Серед відновлюваних джерел енергії чільне місце посідає вітер. Сучасні вітрові генератори здатні виробляти достатню кількість електроенергії для їх виправданої інтеграції в загальну енергосистему.

Щоб якісна альтернативна енергія доходила до кінцевого споживача, необхідна чітка робота всіх елементів системи, включаючи силові трансформатори.

Компанія GlobeCore є діючим членом Американської асоціації вітрової енергії (AWEA) і забезпечує виробництво обладнання, призначеного для обслуговування трансформаторів вітрових електростанцій.

Один із останніх проектів цього...


Новини
Серпень 14, 2016

Компанія GlobeCore представила своє обладнання в Зімбабве

Фахівці компанії GlobeCore регулярно беруть участь та організовують виїзні тематичні семінари та презентації.

10-12 серпня наш співробітник Френк Мей відвідав м Хараре (Зімбабве), де виступив з черговими презентаціями обладнання.

На них обговорювалися можливі причини погіршення стану ізоляційних масел і виходу з ладу силових трансформаторів. Також були представлені як добре відомі на ринку установки очищення і регенерації мінеральних масел, так і останні розробки GlobeCore.

Презентації дозволили окреслити перспективи використання обладнання GlobeCore в...


Новини
Червень 14, 2016

Успішний запуск УВМ-4/7 і БВ-1000 у Кувейті

11-12 червня 2016 року представники компанії GlobeCore побували в місті Ель-Кувейт (Кувейт), де провели запуск обладнання, призначеного для обслуговування силових трансформаторів і обробки ізоляційних масел.

На цей раз на нову трансформаторну підстанцію Ель-Кувейта відправилася дегазаційна установка УВМ-4/7 і вакуумний блок БВ-1000.

УВМ-4/7 користується попитом у підприємств, які займаються монтажем, ремонтом і експлуатацією силових трансформаторів, а також іншого маслонаповненого обладнання. Ця установка дозволяє вирішувати відразу декілька задач:...


Новини
Квітень 30, 2016

Установка УВБ-1 розпочала свою роботу в складі зімбабвійського бітумно-емульсійної заводу

У кінці квітня 2016 року в Зімбабве відбулося урочисте відкриття заводу з виробництва бітумних емульсій.

Про важливість заходу свідчить присутність міністра транспорту та інфраструктури Зімбабве Йорама Гумбо. Основою нового виробництва стала установка типу УВБ-1 торгової марки GlobeCore. Завод дозволить виробляти до 10 тонн бітумної емульсії на годину. Загальна вартість проекту оцінюється в 500 тис. доларів.

Застосування високоякісних бітумних емульсій дозволяє скоротити витрати на ремонт і експлуатацію...


Наименование показателя Значение