GlobeCore / Новини / GlobeCore на щорічній зустрічі AEMA-ARRA-ISSA 2023 у США

GlobeCore на щорічній зустрічі AEMA-ARRA-ISSA 2023 у США

Представники компанії “Глоубкор” відвідали в березні щорічну зустріч AEMA-ARRA-ISSA в штаті Аризона, США, організовану Asphalt Emulsion Manufactures Association (AEMA).

У рамках зустрічі на конференційній виставці були представленні сучасні технології в сфері будівництва і ремонту доріг. А також обговорювалися основні тенденції у  цій галузіі.

Представники компанії “Глоубкор” були присутні на всіх технічних сесіях, де обговорювалися історичні аспекти використання бітумних емульсій і модифікованого бітуму в США, а також презентаціях інших міжнародних компаній, які брали участь в конференції. Ми отримали новий досвід для покращення і розширення технологій “Глоубкор”. Також у подальшій роботі компанії ми будемо спиратися на актуальні тенденції у галузі будівництва й ремонту доріг.

Компанією “Глоубкор” були презентовані новітні технології виробництва модифікованого бітуму в потоці та застосування колоїдних млинів для одержання бітумних емульсій. Учасники конференції позитивно оцінили ці рішення й досвід “Глоубкор” та відзначили їх перспективу для розширення можливостей у сфері будівництва і ремонту доріг. Також ми змогли зацікавити нових клієнтів продукцією Глоубкор й розпочати з ними співпрацю.

Менеджерка зовнішньоекономічної діяльності “Глоубкор” Оксана Мазур поділилася своїми враженнями від поїздки:

“Цьогорічна міжнародна зустріч Asphalt Emulsion Manufactures Association відбувалася в новому, цікавому форматі. Вони навіть розробили спеціальний додаток, який значно спростив можливість комунікації між учасниками і нашими новими клієнтами. І, найголовніше, він продовжує працювати після завершення конференції, що дає змогу нашій компанії  і надалі спілкуватися та співпрацювати з нашими клієнтами.

Відвідування таких заходів є важливим для потенційних клієнтів, для них це показники хто є важливим гравцем в індустрії. За результатами відвідування буде змінено вектор напрямку позиціонування продукції Глоубкор відповідно до потреб і вимог міжнародного ринку в галузі будівництва і ремонту доріг. “

Компанія “Глоубкор” після закінчення міжнародної зустрічі отримала змогу подати заявку і зареєструватися на актуальні профільні заходи, які будуть відбуватися у майбутньому.

Ми вдячні AEMA за запрошення, чудову організацію заходу та знайомство з професіоналами галузі. З нетерпінням чекаємо на зустріч в наступному році!