GlobeCore / Новини / Компанія GlobeCore провела презентації обладнання в Саудівській Аравії

Компанія GlobeCore провела презентації обладнання в Саудівській Аравії

З 16 по 27 грудня 2018 року представники компанії GlobeCore перебували в Саудівській Аравії.

У ході візиту вивчалися актуальні завдання енергетичного ринку Саудівської Аравії, а також пропонувалися ефективні способи їх вирішення. Зокрема, проводились презентації обладнання GlobeCore в містах Джедда, Медіна, Джизан, Абха та ін.

Структура презентацій відрізнялася в залежності від спеціалізації компанії, на базі якої вона проводилася. Так, для компаній, які обслуговують енергетичні турбіни, крім теоретичної частини була запропонована регенерація турбінного масла на лабораторної версії установки УВР, а для компаній, які обслуговують силові трансформатори, проводилася демонстраційна регенерація наданих зразків ізоляційних масел.

Також в ході презентацій обговорювалися питання застосування на електростанціях Саудівської Аравії водопаливних емульсій на основі мазуту і нафти. Нагадаємо, що асортимент обладнання GlobeCore включає установки УСБ, за допомогою яких виробляються стійкі водопаливної емульсії, практичне використання яких дозволяє з одного боку скоротити кількість шкідливих викидів в навколишнє середовище, а з іншого – заощадити паливні ресурси.

Крім згаданого обладнання великий інтерес в учасників презентацій викликали технології регенерації трансформаторного масла з використанням Фулерової землі, відновлення властивостей масла безпосередньо в працюючому трансформаторі, дегазація кабельних масел, вакуумування трансформаторів і ін.

Проведені презентації дозволили закласти міцний фундамент співпраці компанії GlobeCore з представниками електроенергетичного ринку Саудівської Аравії, результати якого, сподіваємося, з’являться вже в 2019 році.