GlobeCore / Про компанію

Про компанію

Наша історія розпочалася у 1969-му році з компанією SPMK.

Із початком нового століття GlobeCore розширює напрями своєї діяльності та випускає перші установки для виробництва бітумних емульсій та модифікованого бітуму.

У цей час проводиться аналіз енергетичної галузі, завдяки якому розробляються гідродинамічні кавітаційні установки для збільшення виходу світлих нафтопродуктів та отримання багатокомпонентних палив.

Подальше розширення номенклатури обладнання стало відгуком на зміну екологічної ситуації. У низці країн приймають закони про правильне поводження з відходами, а GlobeCore розробляє першу установку для очищення та регенерації відпрацьованих олив. Згодом компанія стає світовим лідером у сфері обробки енергетичних олив.

У 2005-му році GlobeCore ухвалює рішення про вихід на ринок США. На сьогоднішній день представництво та сервісний центр компанії знаходяться у Х’юстоні.

Надалі напрям “зелених технологій” розвивається за рахунок розробки нового обладнання для виробництва біодизельного палива.

Конструкторський відділ компанії успішно завершує випробування перших промислових зразків апаратів вихрового шару, призначених для очищення стічних вод та утилізації відходів різного походження. Сфери застосування апарату постійно розширюються та вивчаються дотепер.

На початку 2010-х років кількість моделей промислового обладнання, що випускаються під торговою маркою GlobeCore, сягає 100 типів.

У 2013-му році відкривається представництво в Об’єднаних Арабських Еміратах, а у 2014-му році – сервісний центр у Південно-Африканській Республіці.

Важливою подією на шляху розвитку компанії стала поява Міжнародного тренінгового центру, який готує операторів до роботи з нашим обладнанням. GlobeCore також продовжує проводити навчальні семінари по всьому світу та брати участь у великих тематичних виставках та конференціях.

У 2017-му році запрацював сервісний центр у Латинській Америці (м. Сан-Хосе, Коста-Ріка).

Найновіше обладнання GlobeCore з’явилося внаслідок тісної співпраці з представниками альтернативної енергетики. Це установки для підвищення ефективності заміни оливи у редукторах вітрогенераторів.

Хоча обладнання компанії працює по всьому світу, ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Для всіх майбутніх клієнтів наша історія продовжується! Ми – GlobeCore!