Про компанію

GlobeCore GmbH є одним із світових лідерів у промисловому виробництві. Продукція GlobeCore використовується у виробництві бітумних емульсій, регенерації та очищенні трансформаторних масел, змішуванні палива, виробництві біодизеля та емульгуванні практично будь-яких матеріалів.

Головний офіс знаходиться у м. Ольденбург, Німеччина. Наші системи були поставлені та успішно функціонують у 70 країнах. Мережа з 17 дилерів підтримує глобальні продажі та послуги.

Про компанію

Компанія GlobeCore створила представництва в США, Південній Африці та Об’єднаних Арабських Еміратах для розширення сфери охоплення та підвищення ефективності. Ми активно розширюємо виробничі та збутові території, розвиваємо нашу інфраструктуру та впроваджуємо нові додаткові послуги.Про компанію

GlobeCore є членом Американської асоціації вітроенергетики www.awea.org

Про компанію

Виробниче обладнання оснащене у відповідності до міжнародних галузевих стандартів.

Інженерний персонал систематично розробляє нове обладнання та вдосконалює існуючі лінійки продукції. GlobeCore виробляє сотні одиниць щорічно, і кожен продукт ретельно випробовується на випробувальному підприємстві компанії.

Про компанію

Про компанію

Сотні вдячних листів та коментарів наших клієнтів підтверджують, що ми рухаємося в правильному напрямку. За довге життя компанії ми встановили численні контакти та створили широку мережу клієнтів, що повертаються. І ми не зупиняємось. GlobeCore відкритий для потенційних споживачів і запрошує всіх відвідати нашу компанію.

Підпишіться на отримання оновлень:

www.linkedin.com/company/GlobeCore

www.youtube.com/GlobeCoreCom

Залиште повідомлення