GlobeCore / Новини / У Мексиці відбувся семінар по обслуговуванню систем змащування редукторів вітрогенераторів

У Мексиці відбувся семінар по обслуговуванню систем змащування редукторів вітрогенераторів

Вітряна енергетика Мексики є галуззю, що інтенсивно розвивається. У 2005-му році сумарна потужність вітряних електростанцій складала 5 МВт, а в 2016-му – 3527 МВт. По існуючим прогнозам до 2045-го року цей показник складе 57 ГВт.

Введення в експлуатацію нових вітроенергетичних комплексів збільшує навантаження на організації, які займаються обслуговуванням вітрогенераторів. Тепер всі операції по обслуговуванню вітрогенераторів необхідно виконувати швидше і якісніше. Стосується це й заміни масла в редукторах.

Щоб поділитися власним досвідом у цій сфері, GlobeCore спільно з компанією Confiamex 4-го вересня цього року у місті Хучітан (штат Оахака) провели тематичний семінар для представників бізнесу, зайнятих в альтернативній енергетиці. Що цікаво, саме в штаті Оахака працює одна з найбільших вітряних електростанцій Мексики загальною потужністю 306 МВт.

Під час семінару розглядалися особливості обслуговування систем змащування редукторів вітрогенераторів та обладнання для заміни оливи. Компанією GlobeCore випускаються мобільні установки СММ-G, які дозволяють зменшити кількість часу, необхідного для заміни, та виконують промивання редуктора перед його наповненням новою оливою.

Питання, які задавали учасники семінару, підтвердили актуальність такого обладнання для ринку вітроенергетики Мексики. Щоб одержати додаткову інформацію скористайтеся контактами в відповідному розділі сайту.