GlobeCore / Обладнання для змішування / Установка для виробництва незамерзаючої рідини (незамерзайки)

Установка для виробництва незамерзаючої рідини (незамерзайки)

установка для виробництва незамерзаючої рідини

Легальні очищувачі скла випускаються на основі ізопропілового спирту, який має різкий запах. Але він не є ядовитим, хоча й характеризується подразнюючою дією на очі й органи верхніх дихальних шляхів.

Завдяки віддушкам й ароматизаторам, які входять у склад омиваючих рідин, неприємний запах зменшується, але собівартість зростає. Вартість також є прямим фактором якості засобу. Нешкідлива якісна незамерзайка не може коштувати дешево – це аксіома. У якості результату Ви отримаєте гарно очищене скло свого автомобіля, непошкоджені лакофарбні покриття і справді незамерзаючу рідину.

Єдиною умовою є неприпустимість змішування такої рідини з водою. В якості винятку можна розглядати лише концентрати. Тут додавання води просто необхідне. У іншому випадку може мати місце загоряння.

При температурі повітря нижче нуля безпека водія знаходиться під загрозою через те, що скло автомобіля постійно замерзає і погіршує видимість.

Очищення лобового скла краще проводити не звичайною або дистильованою водою, яка не тільки замерзає при появі від’ємної температури, але й може вивести омивач із ладу. А чисте скло важливе як у брудну, так і в засніжену погоду.

Більшість автомобілістів віддає перевагу використанню незамерзаючої рідини. І, зичайно ж, вони знають про наявність в ній метанолу і про його шкідливість. Але тільки для четвертої частини з них безпека застосування подібної рідини є визначальним фактором.

Також четверта частина споживачів орієнтується на вартість омиваючих рідин. І приблизно стільки ж на температуру замерзання. При цьому мало хто звертає увагу на запах, який якнайкраще говорить про наявність шкідливих речовин. Метанол – це речовина, яка практично не має запаху.

Якісну незамерзайку можна визначити за етикеткою й інформацією, яка на ній міститься. Це чіткість тексту, назва й адреса фірми-виробника, правила застосування, сертифікація, дата випуску, термін придатності й склад продукту.

Та і запах є найпершим помічником при виборі. Дуже різкий запах має стримати Вас від покупки.

Установка для виробництва незамерзаючої рідити типу УСБ торгової марки GlobeCore дозволяє налагодити виробництво даного продукту у відповідності з міжнародними стандартами якості.