Установка для виробництва незамерзаючої рідини (незамерзайки)

установка для виробництва незамерзаючої рідини

Легальні очищувачі скла випускаються на основі ізопропілового спирту, який має різкий запах. Але він не є ядовитим, хоча й характеризується подразнюючою дією на очі й органи верхніх дихальних шляхів.

Завдяки віддушкам й ароматизаторам, які входять у склад омиваючих рідин, неприємний запах зменшується, але собівартість зростає. Вартість також є прямим фактором якості засобу. Нешкідлива якісна незамерзайка не може коштувати дешево – це аксіома. У якості результату Ви отримаєте гарно очищене скло свого автомобіля, непошкоджені лакофарбні покриття і справді незамерзаючу рідину.

Єдиною умовою є неприпустимість змішування такої рідини з водою. В якості винятку можна розглядати лише концентрати. Тут додавання води просто необхідне. У іншому випадку може мати місце загоряння.

При температурі повітря нижче нуля безпека водія знаходиться під загрозою через те, що скло автомобіля постійно замерзає і погіршує видимість.

Очищення лобового скла краще проводити не звичайною або дистильованою водою, яка не тільки замерзає при появі від’ємної температури, але й може вивести омивач із ладу. А чисте скло важливе як у брудну, так і в засніжену погоду.

Більшість автомобілістів віддає перевагу використанню незамерзаючої рідини. І, зичайно ж, вони знають про наявність в ній метанолу і про його шкідливість. Але тільки для четвертої частини з них безпека застосування подібної рідини є визначальним фактором.

Також четверта частина споживачів орієнтується на вартість омиваючих рідин. І приблизно стільки ж на температуру замерзання. При цьому мало хто звертає увагу на запах, який якнайкраще говорить про наявність шкідливих речовин. Метанол – це речовина, яка практично не має запаху.

Якісну незамерзайку можна визначити за етикеткою й інформацією, яка на ній міститься. Це чіткість тексту, назва й адреса фірми-виробника, правила застосування, сертифікація, дата випуску, термін придатності й склад продукту.

Та і запах є найпершим помічником при виборі. Дуже різкий запах має стримати Вас від покупки.

Установка для виробництва незамерзаючої рідити типу УСБ торгової марки GlobeCore дозволяє налагодити виробництво даного продукту у відповідності з міжнародними стандартами якості.