GlobeCore / Новини / Запуск установки для одержання сумішевих палив в Еквадорі

Запуск установки для одержання сумішевих палив в Еквадорі

13-17-го січня цього року в м. Гуаякіль (Еквадор) відбувся черговий запуск обладнання GlobeCore.

Цього разу співробітники нашої компанії ввели в експлуатацію установку типу УСБ продуктивністю 10 м3/год, яка використовується для отримання сумішевих палив.

Проблема шкідливих викидів в атмосферу актуальна для Еквадору, тому влада країни посилює екологічні норми. Повний перехід на альтернативні палива вимагає глибокої модернізації паливних систем, тому поки неможливий. Оптимальний вихід – змішування основного палива з більш екологічними добавками. В установках УСБ допускається змішування від двох до п’яти компонентів без зменшення повноти згоряння й зміни паливної системи.

Запуск нового обладнання прокоментував представник компанії-замовника інженер Wildkad Rodriguez: «Після посилення екологічних норм у нас з’явилися проблеми з надлишком викидів діоксида сірки SO2. Зараз за допомогою УСБ ми отримуємо сумішеве паливо з двох компонентів. Додатковий компонент не тільки більш екологічний, а й дешевший. Ми вирішуємо відразу кілька завдань: зберігаємо продуктивність, зменшуємо кількість шкідливих викидів і економимо. УСБ – відмінна установка. Вона прекрасно виконує наші вимоги».