GlobeCore / Апарат вихрового шару / Технологія GlobeCore представлена на екологічному форумі «Криворізька Зелена Стратегія»

Технологія GlobeCore представлена на екологічному форумі «Криворізька Зелена Стратегія»

28-го лютого в Кривому Розі проходив третій міжнародний форум «Криворізька Зелена Стратегія». На ньому представники бізнесу, промислових підприємств та органів влади обговорювали шляхи вирішення існуючих екологічних проблем.

Одна з них – очищення стічних та шахтних вод від солей важких металів, які після потрапляння в навколишнє середовище є небезпечними для груп організмів та екосистеми в цілому. Технологія GlobeCore представлена Віталієм Колесником та передбачає застосування апаратів вихрового шару феромагнтіних частинок. У апаратах реалізовано новий спосіб змішування води з реагентами, який базується на комплексній дії різних явищ та процесів (обертове електромагнітне поле, кавітація, електроліз та ін.). Завдяки цьому хімічні реакції протікають більш повно, реагенти використовуються без перевитрати, а стічні води очищаються й вміст небезпечних речовин в них не перевищує гранично допустимих концентрацій.

Детальніше з принципом роботи апаратів вихрового шару можна ознайомитися тут.