Статті

Статті
Червень 19, 2017

Економія палива в транспортній галузі

Економія палива постійно займає розуми звичайних атолюбітелей і співробітників великих науково-дослідних інститутів. Регулярні скачки в ціні на різні види палив при зміні курсу долара змушують шукати ефективні методи, які можуть допомогти заощадити фінансові ресурси. Адже в цілому автомобілі за рік можуть наїздити не одну тисячу кілометрів. Якщо відстань перевести в грошовий еквівалент, то вийде дуже значна сума, яку може потягнути не кожен бюджет. Будь то бюджет великого підприємства або...


Статті
Червень 9, 2017

Відпрацьоване масло - куди здати в Україні?

Питання “куди здати відпрацьоване масло?” є дуже болючим для багатьох суб’єктів господарської діяльності. До сьогоднішнього дня в Україні так належним чином і не вирішена проблема збору та відновлення відпрацьованих масел. Саме цей факт і став каменем спотикання на шляху істотного поліпшення екологічної обстановки і поповнення власних запасів паливно-мастильних матеріалів. Варто нагадати, що відпрацьовані масла також є джерелом появи на ринку фальсифікованих нафтопродуктів.

Поводження з відпрацьованим маслом в інших...


Статті
Серпень 18, 2016

Які бувають класи напруги?

Словосполучення “класи напруги” дуже часто зустрічається в електротехнічній літературі, а також під час дискусій і розмов представників даної галузі. Давайте спробуємо розібратися, що ж це таке і які класи напруги електрообладнання існують на сьогоднішній день.

Розпочнемо з визначення. Класом напруги в загальному випадку називають чисельне значення напруги, яке застосовується в електричних мережах для передачі енергії споживачам. Необхідність введеня цього поняття в практику виникла при відвищенні ефективності розподілу...


Статті
Серпень 18, 2016

Вакуумування силових трансформаторів

Вакуумування – це операція, яка має місце в силових трансформаторах перед ннаповненням їх маслом. Головна мета вакуумування полягає в видаленні повітря із бака, а також газів і вологи, адсорбованих ізоляцією в процесі розгерметизації обладнання. Вакуумування проводиться при наявності в експлуатації трансформаторів, розрахованих на напругу від 150 до 750 кВ.

Для практичної реалізації вакуумування компанія GlobeCore розробила вакуумні блоки типу БВ. Принцип їх роботи полягає в наступному. Спочатку...


Статті
Серпень 18, 2016

Очистка і відновлення властивостей турбінного масла

Однією з основних причин відмов і пошкоджень при роботі систем регулювання, змащування і ущільнення вала турбогенераторів є втрата експлуатаційних властивостей турбінних масел. Не в останню чергу це зумовлено тим, що багато енергетичних об’єктів знаходяться на завершальному етапі свого життєвого циклу. Крім того, існуючі методи і пристрої контролю поточного стану енергетичних масел, а також обладнання для їх очищення морально і фізично застаріли, тому не можуть похизуватися високою ефективністю.

Читати


Статті
Серпень 17, 2016

Установка для виробництва незамерзаючої рідини (незамерзайки)

Легальні очищувачі скла випускаються на основі ізопропілового спирту, який має різкий запах. Але він не є ядовитим, хоча й характеризується подразнюючою дією на очі й органи верхніх дихальних шляхів.

Завдяки віддушкам й ароматизаторам, які входять у склад омиваючих рідин, неприємний запах зменшується, але собівартість зростає. Вартість також є прямим фактором якості засобу. Нешкідлива якісна незамерзайка не може коштувати дешево – це аксіома. У якості результату Ви отримаєте...


Статті
Серпень 17, 2016

Виробництво сумішевих палив

Установки УСБ забезпечують виробництво сумішевих палив із недорогих компонентів, а також проводення їх гомогенізації.

У гідродинамічному змішувачі реалізується змішувальний процес, який дозволяє одночасно подавати всі компоненти у загальний колектор. Після цього високоякісні товарні бензини Аи-92, Аи-92Ек, Аи-95, Аи-95Ек, Аи-98 і Аи-98Ек подаються в резервуар, призначений для зберігання нафтопродуктів.

В якості вихідних компонентів при одержанні бензинів перерахованих марок можуть використовуватися:

  • низькооктанові бензини;
  • прямогонні бензини;
  • газові стабільні бензини;
  • спирти;
  • біологічні компоненти;
  • присадки,...

Статті
Серпень 17, 2016

Клас чистоти масла: відповідність ГОСТ 17216 і ISO 4406

Гідропривод – один із найбільш розповсюджених типів приводів у сучасній техніці. При цьому до його робочих рідин висуваються високі вимоги відносно стабільності в’язкості, стійкості до окиснення, малого стискання і т.п.

У ході експлуатації гідравлічні рідини накопичують все більше води і твердих домішок. Вплив цих компонентів з часом призводить до того, що масла втрачають корисні властивості і мають бути замінені.

У деяких випадках відмови обладнання викликані не...