Відгуки

Відгуки

Містер Янакі Рам

"Результати освітлювання нафтопродуктів незвичайні. Ми купували, купуємо й будемо купувати обладнання компанії GlobeCore!"

Індія

Відгуки

Ясер Ахмаді

"GlobeCore пропонує дуже професійні рішення проблем очищення, фільтрування і дегазації масел. Я рекомендую вивчити їх пропозиції."

інженер Електроенергетичній Компанії (Азія)

Відгуки

Містер Шеканабо

"У мене тільки позитивні емоції від співробітництва з GlobeCore. Побачивши виробництво, я зрозумів, що це серйозна і надійна компанія. Тут працюють професіонали, а система відлагоджена, як годинник. Звісно, саме виробництво здається складним, але обладнання потужне й витривале."

Об’єднана Республіка Танзанія

Відгуки

Харрісон А. Маккой

"Ми багато років спостерігаємо за діяльністю цієї компанії: ці хлопці дійсно роблять відмінне обладнання для регенерації трансформаторних масел на об’єктах. Трансформатори можна обслуговувати без відключення. Фільтрація в один мікрон і сушіння до 2 ррm дійсно вражають."

Виконавчий директор U.S. Energy Initiatives Corporation, Inc. (Гаваї, США)

Відгуки

Містер Патель

" Я хочу побажати GlobeCore успішного майбутнього й думаю, що ми будемо співпрацювати ще багато років. Як можна більше вам успішних проектів і нових розробок.”

Об’єднана Республіка Танзанія

Відгуки

Жастіс Гугу

" Компанія GlobeCore розробила надійні установки для виробництва бітумних емульсій. Технологія не нова, але серйозно вдосконалена. Емульсії стабільні й мілкодисперсні. Одним словом, відмінне обладнання!”

Online Tenders South Africa (Нігерія)

Відгуки

Іршад Акайдін

" Ми приїхали на заод GlobeCore з метою пробного випробування обладнання. Все пройшло чудово! Я не чув раніше про технології, які застосовує ця компанія, тому для мене це був прекрасний досвід.”

Andritz Hydro LTD. STI (Туреччина)

Відгук представників українських обленерго про роботу обладнання компанії GlobeCore: