GlobeCore / Про нас

Про нас

GlobeCore – це компанія, яка стрімко розвивається. В її основі лежать досвід і плідна співпраця з провідним виробниками промислового обладнання.

Ми є ексклюзивним представником компанії GlobeCore GmbH (м Ольденбург, Німеччина) в області обладнання для енергетичної, нафтогазової, металургійної, і дорожньої галузей.

Висока якість продукції – це результат копіткої роботи висококваліфікованого персоналу і систематичних досліджень ринку, які компанія веде з дня свого заснування.

Завдяки якості, широкій функціональності і простоті експлуатації обладнання компанії GlobeCore GmbH визнано в усьому світі. Це підтверджується широкою географією продажів в більш ніж в 70 країн світу.

На підприємстві існує чітко налагоджена система сервісного обслуговування. Система менеджменту якості – відповідає міжнародному стандарту ISO, а вся продукція виготовляється відповідно до українських і міжнародних стандартів.

GlobeCore GmbH є одним з провідних світових машинобудівних підприємств. Устаткування, вироблене нами під торговою маркою GlobeCore, застосовується для регенерації та очищення трансформаторного масла, виготовлення бітумних емульсій, змішування палив, виготовлення біодизеля, емульгування практично будь-яких типів продуктів.

Головний офіс компанії знаходиться в м. Ольденбург, Німеччина. Наші установки успішно експлуатуються більш ніж у сімдесяти країнах світу.

Дилерська мережа підприємства налагоджена таким чином, щоб реалізація устаткування була зручна як для виробника, так і для покупця.

На сьогоднішній день GlobeCore – це велике багатопрофільне підприємство. Понад 260 фахівців злагоджено виконують свою роботу: від різання металу до збірки і повної комплектації установок.

Технічне оснащення нашого заводу відповідає міжнародним стандартам: плазмове роботизоване різання, автоматизований зварювальний апарат та сучасні верстати з програмним забезпеченням.

Інженерно-технічний персонал підприємства систематично розробляє нове обладнання, і модернізують існуюче. Щорічно GlobeCore виробляє сотні одиниць обладнання, яке проходить обов’язкові тестування на випробувальній ділянці заводу.

Сотні наших клієнтів відгуками і листами подяки підтверджують, що ми працюємо в правильному напрямку. За такий тривалий час існування підприємства ми встановили безліч контактів і створили величезну базу постійних клієнтів. Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Компанія GlobeCore відкрита для потенційних клієнтів і запрошує відвідати виробництво.