GlobeCore / Відгуки

Відгуки

Відгуки

Муха Олександр Гнатович

У «Хмельницькобленерго» вже давно утвердилася практика використання новітніх прогресивних технічних розробок. Одними з останніх придбань у 2014 році стали установки вакуумної регенерації та сушки трансформаторної оливи виробництва компанії GlobeCore. Застосування цих установок не тільки економічно, але й екологічно вигідно.

Директор департаменту розподільчих мереж АТ “Хмельницькобленерго”

Відгуки

Комар Іван Іванович

На наших очах масло, яке тривалий час було в використанні й мало дуже низькі характеристики, після проходження через установку GlobeCore повернулося до характеристик, які допускають його подальше застосування в нашому обладнанні.

Начальник служби розподільчих мереж АТ “Житомиробленерго”

Відгуки

Котелець Олександр Ярославович

На початку 2017-го року ми придбали установку СММ-4.3 виробництва компанії GlobeCore. За час експлуатації установка зарекомендувала себе як надійне, якісне й зручне в експлуатації обладнання для дегазації, сушки й очистки масла при проведенні ремонтів силових трансформаторів як в заводських, так і в польових умовах.

Директор ПКП “Ватра” (м. Горішні Плавні, Україна)

Відгуки

Містер Шеканабо

У мене тільки позитивні емоції від співробітництва з GlobeCore. Побачивши виробництво, я зрозумів, що це серйозна і надійна компанія. Тут працюють професіонали, а система відлагоджена, як годинник. Звісно, саме виробництво здається складним, але обладнання потужне й витривале.

Об’єднана Республіка Танзанія

Відгуки

Кваку Анкомах

У 2017 році ми встановили й ввели в експлуатацію комплекс з виробництва бітумної емульсії УСБ-10 м3/год. Компанія GlobeCore виробила цей комплекс, а її представник виконав усі пуско-налагоджувальні роботи.

За останні два роки у нас не було серйозних несправностей, що вимагають від нас заміни будь-якої деталі, яка коштувала нам більше 30 доларів. Незважаючи на те, що наш комплекс відкритий, установка витримала сувору погоду і продовжує надійно працювати.

Директор Fekams Company Limited (Гана)

Відгуки

Іршад Акайдін

Ми приїхали на заод GlobeCore з метою пробного випробування обладнання. Все пройшло чудово! Я не чув раніше про технології, які застосовує ця компанія, тому для мене це був прекрасний досвід.

Andritz Hydro LTD. STI (Туреччина)