GlobeCore / Новини / GlobeCore на електроенергетичній виставці в Колумбії

GlobeCore на електроенергетичній виставці в Колумбії

З 4-го по 6-те грудня представники GlobeCore взяли участь у міжнародній електроенергетичній виставці FISE-2019, яка проводилася в Колумбії (м. Медельїн).

Під час виставки вдалося конструктивно поспілкуватися з колегами з Колумбії, Коста-Рики, Домініканської Республіки, Сальвадору, Болівії та ін. Також відвідувачам виставки демонструвалася лабораторна установка регенерації масел УВР-Л.

Нагадаємо, что УВР-Л – це компактная установка, яка, з одного боку, зручна для демонстрації потенціалу й можливостей регенераційних технологій на виставках та семінарах, а з іншого – може використовуватися в лабораторіях для тестування эфективності адсорбентів при регенерації масел, визначенні витрати адсорбентів, розрахунку тривалості регенераці й т.п.

GlobeCore також випускає великі регенераційні установки УВР та СММ-Р. Перші використовуються для регенерації трансформаторних, турбінних та індустріальних масел, а з допомогою других можна регенерувати масла безпосередньо в баці трансформатора з видаленням осаду, який накопичився на обмотках.