GlobeCore / Дегазація оливи / Компанія GlobeCore на міжнародній виставці в Денвері

Компанія GlobeCore на міжнародній виставці в Денвері

З 17 по 19 квітня GlobeCore спільно з GC Technologies взяла участь в міжнародній виставці IEEE PES Transmission and Distribution Conference and Exposition, яка проходила в Денвері (США).

Даний захід є знаковою подією в сфері електроенергетики, так як дозволяє зібрати в одному місці провідних виробників обладнання, керівників підприємств, науковців, практикуючих фахівців і політиків, що мають відношення до галузі. Це забезпечує як обмін досвідом, так і формування нових напрямків розвитку електроенергетики. Цього року в виставці і конференції брали участь представники 775 компаній. А за всі дні виставкову залу відвідало більше 30000 чоловік.

Компанією GlobeCore були представлені власні розробки як в сфері традиційної (очищення і регенерація електроізоляційних масел, обслуговування силових трансформаторів), так і альтернативної енергетики (установки заміни масла в редукторах вітрогенераторів). Також учасникам і відвідувачам демонструвалася діюча установка типу СММ-0,6 – компактне й мобільне обладнання для очищення електроізоляційних масел від механічних домішок, води і газів.