GlobeCore / Новини / Компанія GlobeCore взяла участь у престижній конференції в США

Компанія GlobeCore взяла участь у престижній конференції в США

На заході було близько 500 гравців із ринку електроніки та електротехніки, як науковців так і практиків.

Інститут інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE) провів щорічну конференцію IEEE PES TRANSFORMERS COMMITTEE. Цього разу в місті Шарлотт, що у штаті Північна Кароліна.

Компанію GlobeCore представляли Дейв Вілсон  із США і Хосе Мора з Латинської Америки.

IEEE є шанованим представництвом професіоналів галузі. Щороку її фахівці розробляють стандарти роботи трансформаторів, вносять зміни у технічні характеристики, шукають відповіді на виклики, що постають перед індустрією. Рекомендаціями IEEE користуються всі солідні виробники і користувачі електротехніки й електроніки у світі.

— На конференції ми обговорювали дуже вузькі технічні питання. У роботі електротехніки немає дрібниць, компанія GlobeCore має бути в курсі всіх новітніх розробок і змін, які стосуються трансформаторів. Однозначно наше підприємство має бути серед учасників заходів від IEEE, — зазначив Дейв Вілсон.

Оскільки компанія GlobeCore виробляє низку установок з очищення трансформаторного масла, участь у виставках і конференціях IEEE допоможе їй не лише долучитися до передових знань і першими дізнаватися про нові стандарти та зміни до технічних характеристик трансформаторів. А й потрапити до переліку підприємств, продукція яких відповідає новітнім уточненим стандартам. Крім того, на заходах IEEE заводу вдасться знайти нових постачальників елементів обладнання.

Компанія GlobeCore готується взяти участь у наступних конференціях та виставках IEEE. Таким чином, престиж полтавського підприємства зростатиме разом із кількістю клієнтів.