GlobeCore / Новини / Компанія “Глоубкор” допомогла “Укрзалізниці” на Львівщині

Компанія “Глоубкор” допомогла “Укрзалізниці” на Львівщині

Залізничники замовили компанії “Глоубкор” регенерацію трансформаторної оливи на одній зі своїх тягових підстанцій у Львівській області.

Четверо фахівців компанії протягом кількох днів опікувалися трансформатором за допомогою трьох установок. Йдеться про дві СММ-6RL та одну CMM-1CF.

Установки CMM-6RL розроблені “Глоубкор” для регенерації трансформаторних олив. Олива пропускається через шість колон, кожна з яких містить 75 кілограмів адсорбенту — фулерової землі. Усі шкідливі домішки та продукти старіння затримуються у гранулах адсорбенту. Напруга пробою оливи збільшується, кислотне число та тангенс діелектричних втрат зменшуються.

Оскільки трансформатор залізничників був у використанні близько 50 років, на допомогу CMM-6RL прийшла установка CMM-1CF. Вона призначена для очищення особливо обводнених індустріальних, гідравлічних, турбінних, трансформаторних й інших промислових масел, а також дизельного пального, гасу та бензину. Установка працює за принципом видалення води методом коагуляції. При пропусканні оливи через спеціальний фільтруючий елемент молекули води об’єднуються в краплі і стікають по поверхні фільтра в відстійник. Після чого вода просто зливається через спеціальний кран.

Завдяки очищенню та регенерації відпрацьована олива відновила свої властивості. Залізничники повторно і тривалий час використовуватимуть її в трансформаторі для ізоляції та відведення тепла.