GlobeCore / Новини / Ольденбург. Презентація для гостей з Ефіопії

Ольденбург. Презентація для гостей з Ефіопії

14 листопада 2016 року в Ольденбурзі компанією GlobeCore була проведена презентація для гостей з Ефіопії.

В ході презентації було обговорено особливості обладнання, призначеного для очищення мінеральних масел і обслуговування силових трансформаторів, а також проводилася демонстрація роботи маслоочисних установок на базі Міжнародного тренінгового центру GlobeCore.

Особливу увагу представників Ефіопії привернули технології регенерації, що використовуються в установках типу СММ-Р і УВР. У першому випадку обладнання застосовується для повного відновлення електроізоляційних масел без їх зливу та виведення трансформатора з-під напруги. У другому – можна регенерувати трансформаторні, турбінні та індустріальні масла, пічні і дизельні палива, піролізні рідини, а також інші нафтопродукти. Підвищена увага до питань регенерації обумовлена тим, що кожна країна в міру можливостей намагається боротися з екологічними проблемами. Не є винятком і Ефіопія.

Компанія GlobeCore дякує ефіопським колегам за інтерес, проявлений до нашого обладнання, і новий досвід. А двері Міжнародного тренінгового центру завжди відкриті як для тих, хто бажає навчитися роботі з обладнанням GlobeCore, так і для тих, хто хоче особисто переконатися в його ефективності.