GlobeCore / Новини / Партнер компанії GlobeCore виступив з двома доповідями на науково-технічній конференції в Польщі

Партнер компанії GlobeCore виступив з двома доповідями на науково-технічній конференції в Польщі

Арламів, Польща – Партнер компанії GlobeCore, Рафал Завіш, був одним із спікерів на 15-ій конференції “Теоретичні та практичні аспекти використання мастильних та витратних матеріалів у промисловості”. Конференція відбулася в період з 12 по 14 квітня 2023 року та зібрала провідних фахівців з цієї галузі.

Виступаючи на конференції, Рафал Завіш презентував дві доповіді, які розкрили нові можливості в галузі трансформаторних олив та методів сушіння ізоляції трансформаторів. У першій доповіді, під назвою “Продовження терміну експлуатації оливи – мода чи необхідність? Регенерація трансформаторних олив – нові можливості з використанням електромагнітного реактора (АВС)”, Рафал Завіш акцентував увагу на позитивному впливі апаратів вихрового шару, що виробляються компанією GlobeCore, на процеси відновлення експлуатаційних властивостей трансформаторних олив. Зокрема, було показано, що ці апарати прискорюють фізичні та хімічні процеси, підвищуючи загальну ефективність технологічних процесів. Друга доповідь була присвячена використанню синтетичних ефірів у трансформаторах, особливостям їх сушіння та методам сушіння ізоляції трансформаторів. 

Доповіді Рафала Завіша викликали жваву дискусію серед учасників конференції. Рафал Завіш та компанія GlobeCore продовжують активну співпрацю з польськими та міжнародними партнерами з метою впровадження інноваційних рішень та покращення ефективності використання мастильних та витратних матеріалів у промисловості.