GlobeCore / Новини / Підсумки 2022: яке обладнання GlobeCore користувалося найбільшою популярністю

Підсумки 2022: яке обладнання GlobeCore користувалося найбільшою популярністю

Серед приладів пальму першості утримує TOR-80, а серед установок — серія СММ.

2022 року власники і користувачі електрообладнання насамперед шукали у компанії GlobeCore прилади для аналізу показників трансформаторного масла. Таким чином абсолютним лідером продажів до різних країн світу став TOR-80. Це повністю автоматичний прилад, призначений для визначення напруги електричного пробою трансформаторного масла та інших рідких діелектриків відповідно до IEC 60156, ASTM D877, ASTM D1816, ГОСТ 6581. Популярністю також користуються інші прилади із сесії TOR-3 TOR-2 та TOR-1. Це все відносно новітні розробки останніх років.

З іншого боку, завжди в моді класика, якою в компанії GlobeCore є установки з лінійки УВМ. Це обладнання, розроблене у 2000-х, постійно вдосконалюється. Також в установки вносяться корективи на прохання клієнтів. Серед сімейства СММ в 2022 році бестселером залишається агрегат УВМ-4/7. Це універсальна установка для очищення ізоляційного масла шляхом видалення механічних домішок, води і газів.

Окрім приладів і установок підприємство постачає клієнтам окремі вузли та деталі. Тут лідерами продажів є млини та причепи для пересувних установок різних видів.

2022 року компанія GlobeCore збільшила кількість локальних дилерів на різних континентах, в усіх провідних країнах світу. Нові укладені контракти дозволять утримати їй свої позиції на ринку й 2023 року.