GlobeCore / Новини / Представники GlobeCore виступили з презентацією обладнання в Омані

Представники GlobeCore виступили з презентацією обладнання в Омані

3 жовтня 2016 року в м. Маскат компанією RAY International Group було проведено семінар, на якому обговорювалися актуальні проблеми нафтогазової промисловості Оману.

У ньому взяли участь представники Німеччини і Норвегії, керівники підприємств нафтогазової промисловості, а також підприємств, що займаються передачею і розподілом електроенергії. Всього семінар зібрав близько 50 учасників.

Не втратили можливості виступити з презентацією і представники компанії GlobeCore. Нагадаємо, що GlobeCore виробляє обладнання, призначене для обслуговування силових трансформаторів, яке може використовуватися в електроенергетичній галузі не тільки Оману, а й інших країн. Йдеться про установки очищення і регенерації трансформаторних масел, доливання трансформаторних масел, сушки твердої ізоляції силових трансформаторів та ін. Обладнання GlobeCore може бути використано в польових умовах без демонтажу і зміни положення силового трансформатора. Крім того існує можливість обслуговування трансформаторів без їх виведення з-під напруги, що забезпечує безперервність процесу електропостачання.

В ході презентації була продемонстрована одна з останніх розробок конструкторського відділу GlobeCore – дегазаційна установка типу СММ-0,5. Дане обладнання примітно тим, що може працювати з малогабаритними трансформаторами і дозволяє перекачувати, нагрівати, дегазувати і очищати трансформаторне масло від механічних домішок і вологи. Завдяки невеликим розмірам установка легко пересувається однією людиною, без проблем проїжджає по палубним відсікам корабля і в вузькі дверні прорізи. Це робить можливим її застосування для обробки масла офшорних трансформаторів і трансформаторів вітряних електростанцій.

Представники GlobeCore виступили з презентацією обладнання в Омані Представники GlobeCore виступили з презентацією обладнання в Омані Представники GlobeCore виступили з презентацією обладнання в Омані Представники GlobeCore виступили з презентацією обладнання в Омані Представники GlobeCore виступили з презентацією обладнання в Омані Представники GlobeCore виступили з презентацією обладнання в Омані Представники GlobeCore виступили з презентацією обладнання в Омані