GlobeCore / Новини / Представник GlobeCore взяв участь у Конгресі інженерів штату Веракрус (Мексика)

Представник GlobeCore взяв участь у Конгресі інженерів штату Веракрус (Мексика)

Сервісний інженер GlobeCore Хосе Мора взяв участь у важливій події для інженерної спільноти Мексики – Конгресі інженерів штату Веракрус. Захід відбувався 18-19 травня 2023 року й зібрав представників різних компаній та організацій, які працюють у сфері електротехніки та електроенергетики.

На конгресі Хосе Мора представив компанію GlobeCore із доповіддю на тему безпеки роботи трансформаторів. Його експертиза та досвід в цій галузі привернули увагу учасників, а Хосе був запрошений провести окреме практичне заняття на тему використання методу трикутника Дюваля для діагностики трансформаторів. На занятті були присутні понад 90 учасників, серед яких були інженери з компанії CFE, одного з провідних операторів електроенергетики у Мексиці.

Хосе Мора поділився своїм досвідом і знаннями з аудиторією, розкриваючи методи та технології, що допомагають покращити безпеку та забезпечити ефективну роботу трансформаторів. Присутні були вражені глибиною його експертизи та практичними прикладами, які демонструють переваги використання методу трикутника Дюваля.

Ця подія стала чудовим форумом для обміну досвідом та налагодження партнерських зв’язків між фахівцями з різних компаній. Участь Хосе Мори зі сторони GlobeCore підкреслює нашу роль у розвитку інновацій і передових рішень в галузі обслуговування трансформаторів.

GlobeCore продовжуватимемо прагнути до нових досягнень та використовуватимеме набуті знання та досвід для подальшого покращення якості та ефективності нашої продукції. Сподіваємося, що участь Хосе Мори у конгресі принесла користь не тільки нашій компанії, але й усій галузі енергетики Мексики загалом.