GlobeCore / Новини / Установка СММ-4РП - нове вирішення проблеми реактивації сорбентів

Установка СММ-4РП – нове вирішення проблеми реактивації сорбентів

реактивація сорбентів

У лютому цього року компанія GlobeCore випустила першу установку типу СММ-4РП, яка призначена для реактивації відпрацьованих сорбентів.

Адсорбційне очищення нафтопродуктів забезпечує стабільність їх групового складу, а також покращення фізико-хімічних властивостей і експлуатаційних характеристик. Але по завершенні певного проміжку часу сорбенти насичуються і вже не можуть виконувати свої функції. У такому випадку їх потрібно утилізувати або реактивувати для подальшого використання.

Установка типу СММ-4РП дозволяє відновлювати властивості відпрацьованих сорбентів за рахунок впливу високої температури й вакууму .

Насичений домішками сорбент завантажується в колони. Сам прцес реактивації триває 20 годин і по його завершенні відчиняються кришки, колони нахиляються й відбувається розвантаження сорбенту.

Устанока СММ-4РП довзоляє:

  • зменшити фінансові затрати на поповнення запасів сорбенту за рахунок можливості його багаторазової реактивації (до 10 разів);
  • відновити властивості відпрацьованого сорбенту для очистки нафтопродуктів з будь-яким вмістом води;
  • знизити втрати оброблюваного нафтопродукту шляхом його видалення і виведення в спеціальний збірник;
  • деактивувати відпрацьований сорбент для подальшої утилізації в якості будівельного сміття без нанесення шкоди навколишньому середовищу.

Детальніше з описом і технічними характеристиками установки СММ-4РП можна ознайомитися тут.