GlobeCore / Новини / Реалізовано проект регенерації 9000 літрів трансформаторної оливи

Реалізовано проект регенерації 9000 літрів трансформаторної оливи

Наприкінці квітня-на початку травня представники компанії “Глоубкор” виконували замовлення однієї з енергорозподільчих компаній України: регенерацію 9000 літрів відпрацьованої ізоляційної оливи з метою її подальшого використання в силових трансофрматорах. 

У процесі відновлення були задіяні дві установки СММ-6RL, установки CMM-1CF і CMM-1LT, а також прилад TOR-3.

Регенерація проводилася за допомогою установок CMM-6RL з використанням адсорбенту — фуллерова земля. При цьому всі шкідливі домішки й продукти старіння затримуються в гранулах адсорбенту. Видалення води реалізовувалося методом коогуляції в установці CMM-1CF,  призначеної для особливо обводнених трансформаторних та інших видів олив. За допомогою установки  CMM-1LT відбулася термовакуумная сушка і додаткова фільтрація злитої з трансформаторів оливи.

Аналіз показників відновлюваної оливи контролювався приладом TOR-3 призначеним для вимірювання тангенса кута діелектричних втрат і діелектричної проникності трансформаторної оливи  й інших рідких діелектриків.

Обладнанням ”Глоубкор” було регенеровано 9000 літрів злитої трансформаторної оливи і тепер енергорозподільча компанія може повторно її використовувати.

Замовники залишилися задоволеними виконаними роботами по відновленню ізоляційної оливи й зазначили, що є відкритими для подальшої співпраці і використання обладнання компанії  “Голоубкор”.