GlobeCore / Дегазація оливи / Трансформатори канадських вітряних електростанцій обслуговуються за допомогою обладнання GlobeCore

Трансформатори канадських вітряних електростанцій обслуговуються за допомогою обладнання GlobeCore

обслуговування трансформаторів вітрогенераторів

Серед відновлюваних джерел енергії чільне місце посідає вітер. Сучасні вітрові генератори здатні виробляти достатню кількість електроенергії для їх виправданої інтеграції в загальну енергосистему.

Щоб якісна альтернативна енергія доходила до кінцевого споживача, необхідна чітка робота всіх елементів системи, включаючи силові трансформатори.

Компанія GlobeCore є діючим членом Американської асоціації вітрової енергії (AWEA) і забезпечує виробництво обладнання, призначеного для обслуговування трансформаторів вітрових електростанцій.

Один із останніх проектів цього напрямку – робота установки УВМ-4/7 на вітрових електростанціях Канади. Обладнання цього класу призначене для видалення з ізоляційних масел газів, розчиненої і вільної води, а також очищення від механічних домішок, нагрівання і перекачування масел, що заливаються в силові трансформатори та інші електричні апарати. Секретом високих показників ефективності установок УВМ є активатори, які створюють умови для миттєвого випаровування газів і води з масла.

Застосування обладнання GlobeCore дозволяє підвищити надійність процесів передачі вітряної енергії в загальну мережу, продовжити срок служби силових трансформаторів і зекономити гроші на закупках ізоляційних масел.

Згадана вище електростанція працює на суші, але компанія GlobeCore не забула про вітряні генератори, які функціонують в морі. Для них випускається обладнання в спеціальному виконанні – Clean Marine. Воно забезпечує надійну роботу в тяжких умовах (висока вологість, туман, солона вода і т.п.).

Трансформатори канадських вітряних електростанцій обслуговуються за допомогою обладнання GlobeCore