GlobeCore / Новини / У Хмельницькому відбулася запуск-презентація обладнання GlobeCore

У Хмельницькому відбулася запуск-презентація обладнання GlobeCore

6 червня співробітниками GlobeCore був проведений запуск в експлуатацію установок для очищення та регенерації трансформаторних масел типу СММ-0,16 та СММ-0,1МР в м. Хмельницький.

Новина про подію розповсюдилася на скільки швидко, що в день запуску в ПАТ «Хмельницькобленерго» з’їхали представники енергетичних компаній, щоб спостерігати за новими установками.

Перед початком відбулася презентація, в ході якої менеджер GlobeCore Олена Мирополець ознайомила всіх присутніх з обладнанням, яке виробляється нашою компанією, а також звернула увагу на його переваги.

Так, установка СММ-0,16 призначена для термовакуумної очистки трансформаторних масел від механічних домішок, води та газів. Вона відрізняється мобільністю, простотою обслуговування та експлуатації. Трансформаторное масло очищается за один цикл, що дозволяє продовжити термін його служби.

Призначення установки СММ-0,1МР – це повне відновлення всіх фізико-хімічних показників трансформаторних масел. Технология, що використовується в даній масляній станції, є сучасною та унікальною.

Регенерація трансформаторного масла може проводитися не тільки в відключеному обладнанні, але й у трансформаторі, що знаходиться під напругою.

До інших переваг масляної станції СММ-0,1МР варто віднести мінімальне енергоспоживання, гнучкість до умов експлуатації, а також простоту обслуговування.

Показники вихідного продукту повністю відповідають існуючим вимогам. В результаті енергетикам не потрібно думати над тим, куди подіти великі запаси відпрацьованого трансформаторного масла, яке втратило свої електроізоляційні властивості і, як може здатися на перший погляд, вже непридатне для використання.

Після презентації всі учасники перейшли в центр ремонту, щоб на власні очі побачити все те, про що вони почули раніше.

Один з інженерів нашої компанії демонстрував роботу установок СММ-0,16 і СММ-0,1МР і відповідав на питання.

Всі учасники заходу були задоволені роботою обладнання GlobeCore і висловили бажання протестувати його на зразках свого масла.

Результатом запуску-презентації стало укладання ряду угод про співпрацю, а також загальне фото учасників на пам’ять.