GlobeCore / Новини / У Катарі відбулася презентація обладнання для регенерації трансформаторного масла від компанії GlobeCore

У Катарі відбулася презентація обладнання для регенерації трансформаторного масла від компанії GlobeCore

21 листопада в місті Доха (Катар) відбулася презентація установок для очищення і регенерації мінеральних масел від компанії GlobeCore.

На заході були присутні представники головного в Катарі постачальника електроенергії і водних ресурсів – компанії Kahra Maa (Qatar General Electricity & Water Corporation).

Метою зустрічі стало ознайомлення промисловців країни з можливостями установок GlobeCore щодо поліпшення якості обслуговування маслонаповненого обладнання електричних мереж.

В рамках презентації наші менеджери розповіли про будову та принцип роботи установок компанії GlobeCore, а також продемонстрували процес очищення масла на лабораторній версії установки типу СММ. Після обробки зразок забрудненого масла став помітно світліше і чистіше.

В кінці семінару кожен бажаючий мав можливість задати питання по обладнанню та поспілкуватися з представниками нашої компанії.

У цілому поїздка в Катар пройшла продуктивно, і багато хто з присутніх проявив інтерес до регенераційних установок GlobeCore.

Окремо ми хочемо подякувати керівництву компанії Al Dana Switchgear (A Subsidiary of AALCO Group), яке надало допомогу в організації заходу і зразки масла для випробування, а також сподіваємося на подальшу співпрацю.