GlobeCore / Дегазація оливи / Успішний запуск УВМ-4/7 і БВ-1000 у Кувейті

Успішний запуск УВМ-4/7 і БВ-1000 у Кувейті

УВМ-4/7

11-12 червня 2016 року представники компанії GlobeCore побували в місті Ель-Кувейт (Кувейт), де провели запуск обладнання, призначеного для обслуговування силових трансформаторів і обробки ізоляційних масел.

На цей раз на нову трансформаторну підстанцію Ель-Кувейта відправилася дегазаційна установка УВМ-4/7 і вакуумний блок БВ-1000.

УВМ-4/7 користується попитом у підприємств, які займаються монтажем, ремонтом і експлуатацією силових трансформаторів, а також іншого маслонаповненого обладнання. Ця установка дозволяє вирішувати відразу декілька задач: нагрівати й вакуумувати трансформатор, проводити фільтрацію і дегазацію електроізоляційних масел.

Продуктивність обладнання в режимі роботи: при нагріванні і фільтрації – 7 м3/год, а при дегазації – 4 м3/год.

Використання установок УВМ торгової марки GlobeCore дозволяє забезпечити:

  • об’ємний вміст газів в маслі більше 0,1%;
  • масовий вміст вологи не більше 5 г/т;
  • 9-й клас промислової чистоти по стандарту ISO 4406.

Експлуатація вакуумних блоків БВ-1000 дозволяє підвищити ефективність монтажу, ремонту й обслуговування силових трансформаторів за рахунок створення розрідження в їх баках і можливості сушіння електроапаратури.

Для одержання консультації по вибору й придбанню дегазаційних установок УВМ і вакуумних блоків БВ достатньо зв’язатися з нашими менеджерами по одному з контактів.