GlobeCore / Дегазація оливи / В Італії запущена установка типу СММ-0,6

В Італії запущена установка типу СММ-0,6

5 жовтня 2016 року працівниками компанії GlobeCore був проведений черговий запуск нового обладнання.

На цей раз він відбувався в м Карпенедоло (провінція Брешіа, Італія). В експлуатацію введена мобільна установка типу СММ-0,6. Її призначенням є очищення від механічних домішок та сушка під вакуумом трансформаторних масел. Вхідний продукт повинен мати в’язкість, що не перевищує 70 сСт при температурі 50 °С. Якісне очищення трансформаторних масел досягається за рахунок їх багаторазового проходження через блок фільтрів, а сушка – за допомогою вакууму і видалення парів води з поверхні.

Крім стандартної моделі установки СММ-0,6 компанія GlobeCore пропонує і її автоматизовану модифікацію – СММ-0,6А. Відмінною особливістю такої установки є її повна автоматизація. CMM-0,6А оснащена GSM-модулем, який дозволяє дистанційно керувати станцією за допомогою мобільного телефону, а також контролювати поточні параметри технологічного процесу, які передаються оператору у вигляді SMS-повідомлень.

Автоматизація процесу забезпечує виключення можливих простоїв обладнання, здійснення при необхідності оперативного аварійного відключення і економію трудових ресурсів.

Мобільна станція може бути використана на підприємствах, що займаються монтажем, ремонтом і експлуатацією маслонаполненного високовольтного обладнання.