GlobeCore / Новини / Виробництво GlobeCore відвідали представники енергетичних компаній України

Виробництво GlobeCore відвідали представники енергетичних компаній України

21-го червня компанія GlobeCore вже традиційно приймала гостей. Цього разу наше виробництво відвідали представники кількох енергетичних компаній України.

У ході візиту гостям демонструвалися промислові моделі установок СММ-4ЛТ і СММ-6РЛ, які призначені для термовакуумного сушіння та регенерації трансформаторної оливи відповідно. Установки обробляли вживану трансформаторну оливу, яку гості привезли з собою. Контроль якості обробки проводився за рахунок відбору проб до та після проходження оливи через регенераційне обладнання. Проби аналізувалися на приладах ТОР-80 (напруга пробою) та ТОР-3 (тангенс кута діелектричних втрат), які випускає компанія GlobeCore.

Були одержані наступні результати

  • напруга пробою: до регенерації – 15,8 кВ, після регенерації – 68 кВ;
  • тангенс кута діелектричних втрат: до регенерації – 0,0631, після регенерації – 0,002.

Як бачимо, по контрольованим параметрам регенерована трансформаторна олива є придатною для повторного використання в високовольтному обладнанні.

Представники енергетичних компаній України залишились задоволені результатом й розглядають можливість використання обладнання GlobeCore при обслуговуванні своїх трансформаторів та роботі масляних господарств.

Користуючись можливістю, запрошуємо підприємства, які спеціалізуються на обслуговуванні трансформаторів та відновленні відпрацьованих олив відвідати наше виробництво та ближче познайомитися з технологіями GlobeCore.