GlobeCore / Новини / Запуск обладнання для обробки трансформаторної оливи на Шрі-Ланці

Запуск обладнання для обробки трансформаторної оливи на Шрі-Ланці

У лютому 2024-го року компанія GlobeCore завершила проект на Шрі-Ланці, в рамках якого було запущено відразу двох установок для відновлення властивостей та обробки трансформаторної оливи: СММ-12Р та CMMu-2.

Ця подія стала можливою завдяки професійному внеску сервісного інженера Хосе Мори, який виконав запуск обладнання та навчання обслуговуючого персоналу, а також злагодженій роботі команди GlobeCore, яка реалізувала розробку та виробництво обладнання.

Завдяки установці CMM-12Р можливе відновлення використаної трансформаторної оливи до стану нової та продовження строку її служби. Процес регенерації включає видалення продуктів розпаду, освітлення, збільшення стабільності до окиснення. Ще одна установка CMMu-2 за необхідності дозволяє попередньо просушити та дегазувати оливу перед регенерацією.

Перевагою установки СММ-12Р є використання для регенерації 12 колон із сорбентом Фуллерова земля, який може бути регенерований до 500 разів. Це забезпечує можливість безперервної обробки оливи без необхідності зупинок для закупки та заміни сорбенту, значно зменшуючи операційні витрати.

Ще одна особливість СММ-12Р полягає в здатності проводити регенерацію ізоляційних олив прямо в працюючому трансформаторі. Регенерація оливи в місці експлуатації трансформатора дає можливість не лише повністю відновити її експлуатаційні властивості, а й розчинити осад з ізоляції обмоток та видалити його за допомогою сорбенту.

Додатково установка оснащена комфортною кабіною для роботи оператора з кондиціонером та персональним комп’ютером, що робить управління процесом не тільки ефективним, але й зручним.

Компанія GlobeCore дякує партнерам зі Шрі-Ланки за виявлену довіру та сподівається на подальшу плідну співпрацю.Запуск обладнання для обробки трансформаторної оливи на Шрі Ланці