GlobeCore / Дегазація оливи / Запуск обладнання GlobeCore в Еквадорі

Запуск обладнання GlobeCore в Еквадорі

У квітні 2021-го року сервісний менеджер GlobeCore Хосе Мора відвідав Еквадор, де провів черговий запуск обладнання.

Компанія GlobeCore надає комплексні рішення для обслуговування силових трансформаторів. Ось і цього разу наш партнер придбав відразу кілька одиниць обладнання:

● прилад TOR-80;
● установку УВМ-4/7;
● систему TSS (Transformer Security System).

TOR-80 – компактний і зручний прилад для вимірювання пробивної напруги трансформаторного масла, в настройках якого доступний вибір будь-якого з існуючих стандартів випробувань рідких діелектриків на пробій. За допомогою цього приладу можна виміряти пробивну напругу як масла, що перебуває в експлуатації, так і масла, яке пройшло очистку, роздрукувавши результати на вбудованому принтері.

УВМ-4/7 – це потужна машина, яка застосовується при зниженні пробивної напруги трансформаторних масел і забезпечує їх глибоку дегазацію і сушку з продуктивністю до 4 метрів кубічних на годину. У стандартній комплектації установка УВМ-4/7 очищає масла в баці відключеного трансформатора або з ємності в ємність. Але якщо трансформатор відключати не можна, то обробку масла можна провести без зняття напруги. Для цього установка підключається до трансформатора через систему TSS. Ця система забезпечує необхідний рівень безпеки за рахунок контролю рівня масла в баці і відключає установку при виході рівня за заданий інтервал. Саме рішення GlobeCore з обробкою масла в баці працюючого трансформатора успішно реалізується нашими партнерами з Еквадору.

На закінчення пропонуємо невеликий фотозвіт за результатами проведеного запуску.