GlobeCore / Новини / Зустріч представника GlobeCore USA з консулом України

Зустріч представника GlobeCore USA з консулом України

Дейв Вілсон, директор компанії GlobeCore USA зустрівся з генеральним консулом України в США Віталієм Тарасюком в рамках заходу “Діалог з Дипломатами” в Houston Community College,Texas, USA.

Організатором виступила United Nations Association.  В обговоренні брали участь представники влади і бізнесу, а також консули України, США, Німеччини та Румунії.

Генеральний консул України  в США провів слухачам екскурс в історії України, наголосив що російська збройна агресія проти України і вторгнення на її території почалося ще у 2014-му році, а не в лютому 2022-го. Учасники зустрічі розглянули можливі сценарії розвитку України після перемоги.

“В даних реаліях співпраця між українськими і американськими підприємцями має багато викликів, але вони того варті”, – зазначили учасники зустрічі.  Крім того для американських підприємців така співпраця є пріоритетною і підтримується державою.  Американські державні структури кредитують своїх представників для співпраці з Україною.

На фото зліва направо: Доктор Ріма Аділ – студ декан  Houston Community College, Northwest Campus і член правління «Асоціації ООН», Дейв Вілсон – директор компанії GlobeCore USA  і один з девяти довірених осіб в Houston Community College, Віталій Тарасюк – генеральний консул України в США