GlobeCore / Новини / Компанія GlobeCore запустила дві своїх установки в США

Компанія GlobeCore запустила дві своїх установки в США

Освоєння ринку Сполучених Штатів залишається для полтавського виробника обладнання для обслуговування трансформаторів однією із важливих цілей. Компанія GlobeCore виграє за рахунок конкурентної ціни та технічних можливостей для здійснення модернізації установок на замовлення клієнтів.

Американський підрозділ компанії GlobeCore нещодавно закрив дві експортні угоди щодо установок УВМ-6/7 і УВМ-10. Їх придбали підприємства з виробництва трансформаторів, розташовані у різних містечках штату Південна Кароліна.

Хоча йдеться про одиниці обладнання, це важлива новина. Адже компанія GlobeCore працює сьогодні в складних побутових і суспільно-політичних умовах в Україні, яких не мають її американські конкуренти.

Аби зайняти свою нішу на ринку США, полтавці разом із установками пропонують клієнтам широкий спектр додаткових послуг. Серед них оффлайн або онлайн-запуск обладнання, консультації, віддалене підключення для технічного супроводження, продовження на рік гарантійного терміну.

Маючи багаторічний досвід роботи, конструктори компанії GlobeCore навчилися адаптувати обладнання під побажання клієнтів. Воно задовольняє запити будь-якої складності, особливо щодо вимог “Індустріалізації 4.0”.

Нагадаємо, установки CMM призначені для вакуумування трансформаторів, очищення їхніх олив від механічних домішок, води та газів. Вони екологічні, енергозберігаючі та достатньо прості в експлуатації. Про установки із серії СММ, серед іншого, технічні спеціалісти компанії GlobeCore розповідали під час престижної конференції IEEE PES TRANSFORMERS COMMITTEE у США.

Для замовлення цього або подібного обладнання зв’яжіться з нашими менеджерами, скориставшись одним з контактів у відповідному розділі сайту.